Založ si blog

Dôsledok zmien v magnetickom poli

V súčasnosti je magnetické pole Zeme oslabené o 10 % a tento jav i naďalej rastie. V dôsledku toho sa my, ľudia, stávame bezbranní voči účinkom kozmického žiarenia. Preto dochádza k prudkému nárastu onkologických, vírusových a iných typov ochorení. Vedci zistili, že v dňoch magnetických búrok sa počet srdcových infarktov a mŕtvic, vrátane tých so smrteľným koncom, zvyšuje dvakrát až trikrát. Vysvetľuje sa to tým, že pri zmene magnetického poľa sa vonkajší náboj erytrocytov znižuje, čo vedie k ich adhézii. Zrážanlivosť krvi sa približne 2,5-krát zvyšuje, čím sa zároveň zvyšuje riziko vzniku trombózy. 

Treba zdôrazniť aj jednu závažnú skutočnosť, týkajúcu sa nášho zdravia, ktorú zatiaľ oficiálna veda nedokáže vysvetliť. Mnohé krajiny začali biť na poplach: mladí a zdraví ľudia zrazu začali nečakane a náhle umierať. Pitva pritom neukázala žiadne organické poškodenie (žiadnu aneuryzmu, jazvy na srdci, krvné zrazeniny alebo cievne praskliny) – srdce akoby bolo jednoducho vypnuté. Tento jav dostal pomenovanie „syndróm náhleho úmrtia dospelých”. Lekári nevedia nájsť príčinu tohto fenoménu a zaráža ich množstvo vyskytujúcich sa prípadov. 

Ich počet stále rastie

Existuje niekoľko verzií toho, čo môže zapríčiňovať náhle úmrtia. No napriek financovaniu výskumu v týchto oblastiach počet náhlych úmrtí vo svete naďalej rýchlo rastie. To všetko je signálom toho, že príčina je v procesoch, ktoré oficiálna veda stále nepozná. Pravda je taká, že pozorujeme ďalší druh atypických anomálií ako následok zmien v jadre Zeme a oslabeného magnetického poľa.

Ide o prudké lokálne zvýšenia sily magnetického poľa, migrujúce po povrchu Zeme. Organizmus človeka, ktorý sa dostane do takejto zóny, sa jednoducho vypne. Pri absencii resuscitácie v priebehu prvých dvoch alebo troch minútach nastáva smrť. Dnes sa tento druh atypických anomálií v dôsledku rastúcej nestability jadra planéty vyskytuje čoraz častejšie na rôznych miestach Zeme, čo znamená, že náhlych úmrtí bude pribúdať. Zatajiť tento fakt nie je možné. V najbližších rokoch sa stane novou globálnou pandémiou. 

Vynára sa otázka: ako si zachrániť život? Dnes sa ľudský život necení, preto pri zachovaní spotrebiteľského formátu sa tento problém nikdy nevyrieši. Je potrebné zmeniť formát spoločnosti zo spotrebiteľského na tvorivý, aby bol ľudský život na prvom mieste a aby vedci dostávali neobmedzené financie na výskum toho, ako odstrániť príčinu týchto anomálií, čiže stabilizovať jadro našej planéty. To umožní nájsť spôsob, ako odolávať vonkajšiemu kozmickému pôsobeniu ako hlavnej príčine všetkých súčasných anomálii. Toto je jediný spôsob, ako zachrániť ľudské životy.

úryvok z fóra: „Globálna kríza. Východisko existuje“, creativesociety

Takhle to vidím já

23.02.2024

Protože se poslední dobou začaly psát o projektu, jehož jsem součástí, takové všelijaké podivnosti, tak mě napadlo, že napíšu, jak vlastně funguje projekt Tvořivá společnost v praxi z pohledu člověka, který se ho účastní. Takže nikdo není v žádném speciálním seznamu, nemá průkazku ani neplatí příspěvky, protože to není žádná organizace. [...]

Povinnosti zamestnanca, nevýhody freelancera

21.02.2024

„Moja, čo to ty vlastne robíš?” pýtala sa ma pred časom svokra, ktorá za pásom v továrni strávila štyri desaťročia života. Videla som, že v debatách až tak nechápala, ako sa niekto môže uživiť tým, že sedí doma za počítačom, pije kávu a nie vždy stíha popritom uvariť obed. „Nazýva sa to freelancer,” snažila som sa jej priblížiť zmysel cudzieho [...]

Máme ešte „základný inštinkt“?

18.02.2024

S naším psom chodíme každé ráno na prechádzku do blízkeho lesa. Občas nám robí spoločnosť jedna z našich mačiek. Predháňa sa so psom s naježeným kožúškom, poprípade sa mu šmajchluje a motá pod nohami. Tentokrát som si uvedomila jednu zmenu. Keď som sa obzrela, či ide mačka za nami, všimla som si, že zastala a pozorne načúvala smerom do záhrad lemujúcich [...]

József Berényi

Kandidátku Maďarskej aliancie do eurovolieb povedie Berényi

24.02.2024 16:34, aktualizované: 16:50

Eurovoľby sa budú na Slovensku konať v sobotu 8. júna.

Ľudvík Šoltés, policajný pridelenec na Ukrajine

Policajný pridelenec Šoltés: To, že Rusi zaútočia zo štyroch strán, sme netušili

24.02.2024 16:20

Sú to už dva roky, no to ráno má stále v živej pamäti.

Russia Ukraine War BVP strieľa

Kyjevu ide o všetko. Šťastie sa od ukrajinskej armády odvrátilo, čelí ruskej prevahe v počte vojakov i zbraní

24.02.2024 15:55

Ukrajina zažila neúspechy po tom, ako dlho očakávaná letná protiofenzíva nepriniesla nijaké prielomy.

požiar, bratislava

Požiar v petržalskom paneláku: Svedkovia hovoria o výbuchu

24.02.2024 15:30

Plamene vyšľahli z balkóna jedného z bytov na prvom poschodí.

Tvorivá spoločnosť

Štatistiky blogu

Počet článkov: 313
Celková čítanosť: 602554x
Priemerná čítanosť článkov: 1925x

Autor blogu