Založ si blog

Ako sa jednoducho ovplyvňujú voľby

Pokračujeme v rozkrývaní práce tajnej organizácie, ktorá vznikla z bývalej sekcie KGB a pôsobí po celom demokratickom svete. Zo správy Dr. Egona Cholakiana, ktorý v týchto dňoch verejne odkryl informácie a fakty, uvádzame úryvok o práci a vplyve tejto organizácie na Ukrajine:

„Výstižným príkladom využívania siete mediálnych agentov KGB na ovplyvňovanie politických procesov je situácia, ktorá sa odohrala na Ukrajine v roku 2020.
Počas volieb starostu v Kyjeve sme boli svedkami koordinovanej operácie KGB s cieľom zdiskreditovať jednu z kandidátok na starostu pani Irinu Vereščuk. V rámci predvolebnej kampane sa pani Vereščuk aktívne zapájala do mediálnej činnosti a poskytla množstvo rozhovorov rôznym zdrojom vrátane dobrovoľníckeho kanálu ALLATRA TV, ktorý je projektom organizácie ALLATRA.


V tomto rozhovore vyjadrila proukrajinský a prodemokratický postoj a preukázala svoju pripravenosť slúžiť ukrajinskému ľudu.
Na základe tohto rozhovoru začali vplyvoví agenti KGB v médiách aktívne obviňovať pani Vereščuk z podpory proruských názorov v dôsledku jej účasti na rozhovore pre ALLATRA TV. A na ukrajinský mediálny priestor sa zniesla hora podobných hanlivých článkov.
Boli jej priradené absurdné nálepky ako aktívna členka proruskej sekty, sektárka a že uctieva  Putinovu sektu. Keďže téma ruskej agresie je pre ukrajinskú spoločnosť mimoriadne citlivá, takáto diskreditačná kampaň vedená rukami vplyvových agentov KGB zohrala svoju úlohu a viedla k poklesu jej ratingu. Hlavné mesto Ukrajiny tak nedostalo primátora, ktorého pozícia by bola jednoznačne nepriaznivá pre plány KGB a ohrozovala by ich záujmy.
Prečo inak by investovali prostriedky a zapojili svojich vplyvových agentov do jej diskreditácie?
Toto je len jeden z jasných príkladov vplyvu KGB na voľby v demokratickej krajine, ktorého cieľom je usmerniť politické procesy v tejto krajine smerom, ktorý si prajú.
Okrem toho tento príklad ilustruje agresívnu a žiaľ účinnú metodiku diskreditácie, ktorú vyvinula KGB.
Ak dokázali svojimi manipulatívnymi metódami pošpiniť povesť takej čistej a zákony dodržiavajúcej organizácie, akou je ALLATRA a to až do takej miery, že ju použili ako strašiaka, čo potom dokážu urobiť s povesťou akejkoľvek inej nežiadúcej osoby, aj keby to bol najvyššie postavený úradník na svete?
Takýmito metódami môžu zmeniť jeho povesť z bielej na čiernu, ak jeho úloha už nebude pre KGB výhodná. Navyše to môžu urobiť s ktorýmkoľvek politikom v ktorejkoľvek krajine, keďže ich chápadlá siahajú po celom svete.“

Je dobré, a priam nevyhnutné, aby verejnosť mala takéto informácie, inak je verejná mienka veľmi ľahko ovplyvniteľná. Pričom overovať si zdroje a fakty je dôležité pre správne rozhodnutie v každej situácii a oblasti.

M.

Zdroj: egonreport, Pomsta veľmajstrov. Odhalenie tajných hráčov moci; Na Slovensku zlyháva demokracia. Máme dôkazy

A zrazu sa celý svet prebudil a hovorí: „Páni, toto je nevyčerpateľný zdroj! “

15.06.2024

Počuli ste už o GAV – generátoroch vody zo vzduchu? Prevratná technológia, ktorá je schopná vyriešiť problémy s nedostatkom pitnej vody, odstrániť na Zemi hlad a smäd, a hlavne vyriešiť klimatické problémy, ktoré sa už prejavujú všade. O technológii GAV je natočený populárno-vedecký film Voda zo vzduchu: Cesta k záchrane ľudstva, v ktorom je predložený jasný [...]

Čo som sa naučila od Rómky

04.06.2024

Na autobusovej stanici čakala na autobus Rómka. Žena 50+ s rozčapenými nohami, v šatách odhaľujúcich ovisnuté prsia. Pohľad mi zbehol práve tam, do výstrihu. Zastavila som to – stopla som moje odsúdenie. Nič zlé nerobila, rozprávala sa s ľuďmi okolo… Boli to sekundy, pokiaľ som prešla okolo. No stačili mi na to, aby som uvidela obrázok, zanalyzovala a… Nedošlo k [...]

Doba se zrychlila. Je čas zpomalit.

25.05.2024

Běžím do práce. Jako vždy na poslední chvíli. Míjím lidi, kteří stejně jako já, pospíchají na autobus, aby stihli další navazující spoje. Po ránu jsem často nevrlá a dokáže mě rozhodit i prkotina. Když se podívám na lidi kolem, vidím, že i oni uvnitř se sebou bojují. Odrážíme se jak zrcadla jeden od druhého. Někdy bych si přála vstát do práce v klidu, [...]

SR prezident Pellegrini inaugurácia BAX

Inauguračný prejav prezidenta SR Petra Pellegriniho

15.06.2024 12:45

Prinášame vám znenie inauguračného prejavu prezidenta SR.

Peter Pellegrini

Deväť zaujímavostí, ktoré by ste mali vedieť o inaugurácii

15.06.2024 11:15

Viete, že prezidentský sľub je vytlačený na špeciálnom ručnom papieri?

Inaugurácia prezidenta

ONLINE: Slovensko má šiesteho prezidenta. Pellegrini: Múr pokropený kvou musíme zbúrať. Sme jedno Slovensko

15.06.2024 10:00, aktualizované: 12:35

Sledujte inauguráciu novej hlavy štátu s nami.

Zuzana Čaputová

Čaputová odovzdáva žezlo: Odchádza noblesa, ľudskosť, ale aj váhanie. Prezidentov bolo veľa, prezidentka len jedna

15.06.2024 09:00

Ako hodnotia politológovia jej najsilnejšie a najslabšie momenty?