Založ si blog

Ako sa jednoducho ovplyvňujú voľby

Pokračujeme v rozkrývaní práce tajnej organizácie, ktorá vznikla z bývalej sekcie KGB a pôsobí po celom demokratickom svete. Zo správy Dr. Egona Cholakiana, ktorý v týchto dňoch verejne odkryl informácie a fakty, uvádzame úryvok o práci a vplyve tejto organizácie na Ukrajine:

„Výstižným príkladom využívania siete mediálnych agentov KGB na ovplyvňovanie politických procesov je situácia, ktorá sa odohrala na Ukrajine v roku 2020.
Počas volieb starostu v Kyjeve sme boli svedkami koordinovanej operácie KGB s cieľom zdiskreditovať jednu z kandidátok na starostu pani Irinu Vereščuk. V rámci predvolebnej kampane sa pani Vereščuk aktívne zapájala do mediálnej činnosti a poskytla množstvo rozhovorov rôznym zdrojom vrátane dobrovoľníckeho kanálu ALLATRA TV, ktorý je projektom organizácie ALLATRA.


V tomto rozhovore vyjadrila proukrajinský a prodemokratický postoj a preukázala svoju pripravenosť slúžiť ukrajinskému ľudu.
Na základe tohto rozhovoru začali vplyvoví agenti KGB v médiách aktívne obviňovať pani Vereščuk z podpory proruských názorov v dôsledku jej účasti na rozhovore pre ALLATRA TV. A na ukrajinský mediálny priestor sa zniesla hora podobných hanlivých článkov.
Boli jej priradené absurdné nálepky ako aktívna členka proruskej sekty, sektárka a že uctieva  Putinovu sektu. Keďže téma ruskej agresie je pre ukrajinskú spoločnosť mimoriadne citlivá, takáto diskreditačná kampaň vedená rukami vplyvových agentov KGB zohrala svoju úlohu a viedla k poklesu jej ratingu. Hlavné mesto Ukrajiny tak nedostalo primátora, ktorého pozícia by bola jednoznačne nepriaznivá pre plány KGB a ohrozovala by ich záujmy.
Prečo inak by investovali prostriedky a zapojili svojich vplyvových agentov do jej diskreditácie?
Toto je len jeden z jasných príkladov vplyvu KGB na voľby v demokratickej krajine, ktorého cieľom je usmerniť politické procesy v tejto krajine smerom, ktorý si prajú.
Okrem toho tento príklad ilustruje agresívnu a žiaľ účinnú metodiku diskreditácie, ktorú vyvinula KGB.
Ak dokázali svojimi manipulatívnymi metódami pošpiniť povesť takej čistej a zákony dodržiavajúcej organizácie, akou je ALLATRA a to až do takej miery, že ju použili ako strašiaka, čo potom dokážu urobiť s povesťou akejkoľvek inej nežiadúcej osoby, aj keby to bol najvyššie postavený úradník na svete?
Takýmito metódami môžu zmeniť jeho povesť z bielej na čiernu, ak jeho úloha už nebude pre KGB výhodná. Navyše to môžu urobiť s ktorýmkoľvek politikom v ktorejkoľvek krajine, keďže ich chápadlá siahajú po celom svete.“

Je dobré, a priam nevyhnutné, aby verejnosť mala takéto informácie, inak je verejná mienka veľmi ľahko ovplyvniteľná. Pričom overovať si zdroje a fakty je dôležité pre správne rozhodnutie v každej situácii a oblasti.

M.

Zdroj: egonreport, Pomsta veľmajstrov. Odhalenie tajných hráčov moci; Na Slovensku zlyháva demokracia. Máme dôkazy

Kto nám vnucuje, čo si máme myslieť?

22.04.2024

Pokračujeme v odhaľovaní šablón tzv. architektov vedomia cez úplne legálne organizácie, ktorých cieľom je hlavne očierňovať určité skupiny. V nadväznosti na videosprávu Dr. Egona Cholakiana, v ktorej odhalil prácu tajného zoskupenia odnože bývalej KGB a jej pôsobenie v rôznych krajinách sveta na ľudí cez manipuláciu verejnej mienky, sa uskutočnil okrúhly stôl [...]

Kto manipulujte verejnou mienkou?

20.04.2024

Paradox dnešnej doby? Máme úplne legálne organizácie, ktorých cieľom je špiniť určité skupiny. V nadväznosti na videosprávu Dr. Egona Cholakiana, v ktorej odhalil prácu tajného zoskupenia odnože bývalej KGB a jej pôsobenie v rôznych krajinách sveta na ľudí cez manipuláciu verejnej mienky, sa uskutočnil okrúhly stôl „Slovensko a jeho [...]

Na Slovensku totálne zlyháva demokracia. Máme dôkazy

15.04.2024

Slovensko sa zaraďuje medzi demokratické krajiny, no ľudské práva a sloboda prejavu sa tu neustále rôznym spôsobom porušujú. A to aj pod hlavičkou tých, ktorí majú ľudí chrániť. Určite ste zachytili hon na Tvorivú spoločnosť (aj hnutie ALLATRA), ktorá v relácii Reportéri, vo verejnoprávnej televízii, bola označená ako nebezpečná proruská sekta. Napísaných [...]

atentát Fico nemocnica rooseveltova

Schvaľoval atentát na Fica. Muža odsúdili v superrýchlom konaní, pôjde do väzenia

19.05.2024 18:19

Muž skandoval nenávistné heslá pred nemocnicou, v ktorej sa Fico zotavuje zo zranení utrpených pri stredajšom atentáte.

Kaliňák, Šutaj Eštok,  Gašpar

Jednou z verzií vyšetrovania atentátu na Fica je, že útočník nebol osamelým vlkom

19.05.2024 16:38, aktualizované: 17:50

Šutaj Eštok upozornil, že spolupáchateľmi neboli dvaja ľudia z Handlovej, ako sa šírilo na sociálnych sieťach.

irán.  Ebráhí Raísí

V Iráne havaroval jeden z prezidentských vrtuľníkov, pátrajú po ňom

19.05.2024 16:04, aktualizované: 18:12

Spolu s Raísím cestoval aj iránsky minister zahraničných vecí a ďalší predstavitelia. Ich stav je nejasný.

danko, majerský

Danko: Za okrúhly stôl by si mali sadnúť médiá a vládna koalícia. Líder KDH avizuje nové pravidlá aj mediálny úrad

19.05.2024 15:30, aktualizované: 17:20

Podľa lídra KDH Milana Majerského by sa nad sebou mali zamyslieť aj novinári, no „zošnurovať“ médiá podľa neho nie je najlepší spôsob.

Tvorivá spoločnosť

Štatistiky blogu

Počet článkov: 325
Celková čítanosť: 653045x
Priemerná čítanosť článkov: 2009x

Autor blogu