Založ si blog

Nemôžu nás vymazať

Cenzúra — kontrola, dozor, dohľad najmä nad tlačou a inými masovokomunikačnými prostriedkami. Cenzor — ten, kto robí dozor nad obsahom, kontrolu obsahu.

Napadlo vám niekedy v minulosti, že zažijeme tak cenzurovanú dobu? Cenzúra sa prejavuje úplne všade. Sloboda slova neplatí. Ona sa garantuje na papieri, no v skutočnosti sa deje úplný opak. Všetko, čo nevyhovuje a prekáža súčasnému zdegenerovanému systému sa bez milosti odstraňuje. Odstránili profil prezidentovi, odstraňujú vo veľkom všetko pre nich nepohodlné a deje sa to všade.

Dnes platforma YouTube začala mazať kanály Tvorivej spoločnosti. Tie prinášajú informácie o skutočných klimatických zmenách. Boli odstránené výpovede očitých svedkov katastrof, ľudí, ktorí stáli tvárou v tvár a prežili nešťastie, ktoré ich postihlo. Niekomu nevyhovuje, aby sa hovorila pravda o skutočných klimatických zmenách na planéte. O tom, že ľudia po nich ostali odkázaní len sami na seba. O tom, že od vlády dostali buď minimálnu alebo žiadnu pomoc. O tom, že niektorým z nich, bola namiesto pomoci ponúknutá pôžička… Títo ľudia, ktorí ostali sami so svojim trápením, hovorili na plné ústa o tom, že pomoc ako taká neprichádza. Upozorňovali ostatných na to, aby neverili planým sľubom, pretože keď príde na lámanie chleba, nemôžeme čakať vôbec nič. Každý je v tom sám.

Najprv boli mazané španielske kanály a dnes bol vymazaný aj český. A toto cenzurovanie virtuálneho priestoru bude pokračovať. Prečo to robia? Pretože nepotrebujú, aby ľudia vedeli pravdu. Pravda otvára oči a mení názory. Ale ľudia majú právo na pravdu.

V Tvorivej spoločnosti bude samozrejmá transparentnosť a otvorená dostupnosť informácií pre všetkých. Každý Človek bude mať právo na získanie spoľahlivých informácií aj o pohybe a rozdelení verejných finančných prostriedkov. Každému Človeku budú dostupné informácie o stave uskutočnenia rozhodnutí celej spoločnosti.

Médiá budú patriť výlučne spoločnosti a budú odrážať informácie pravdivo, otvorene a čestne.

Účastníci projektu Tvorivá spoločnosť už v 180 krajinách sveta informujú o tom, čo sa deje a zároveň ponúkajú spoločnú platformu na celkovú zmenu spoločnosti na Zemi. Ďakujeme každému, kto podporuje a aktívne šíri projekt celého ľudstva.  Pretože oni sa boja sily zjednotenia.

Môžu nám vymazať mediálne kanály, no nemôžu nás zastaviť. Za nami je sila, ktorá všetko zmení. Nemôžu vymazať nás, ľudí.

H.

zdroj:creativesociety

Každý večer ten istý scenár

24.03.2023

Včera prišiel domov zasa unavený. Kým som zohrievala večeru, dal si rýchlu sprchu. „Mami? Tato bol dnes preč dvanásť hodín, však?“ Spýtala sa ma dcéra, ktorá sa pasovala s horou úloh. Dva dni je doma, pretože je chorá. Nemôže len tak nečinne ležať, nestihla by prebrať učivo a vypracovať si domáce úlohy. Priznáva, že ju bolí hlava. Aj ja som unavená. Popri [...]

Nemôžeme byť s našimi deťmi v nemocnici za každých okolností.

21.03.2023

Nedávno prebiehala petícia, aby sa zakotvilo právo detí mať pri sebe rodiča v nemocnici. V prvom čítaní návrh podporilo 115 poslancov. Návrh bol však stiahnutý, nakoľko bol prejavený nesúhlas s pozmeňujúcim návrhom. Dôvodom je, že tento návrh by posilnil práva nie detského pacienta, ale zdravotníckeho zariadenia. Táto nezhoda poslancov znamená, že sa nič meniť [...]

Zvláštní ocenění

19.03.2023

Před nedávnem se mi dostalo velmi zvláštního ocenění. Ocitl jsem se na mapě dezinformační scény. Tato mapa má prý údajně pomáhat tomu, aby se chránila demokracie před šířením lží a manipulací s veřejným míněním. A já bych měl jednoduchou otázku. Jakou demokracii dnes vlastně chceme bránit?Říkají nám, že bránit demokracii znamená bránit režim, ve kterém [...]

Black Hawk

V americkom Kentucky sa pri výcviku zrazili dva Black Hawky

30.03.2023 08:49

Stav posádky nie je známy.

mexiko

Mexické úrady vyšetrujú osem ľudí kvôli požiaru, ktorý zabil 39 mužov

30.03.2023 08:15

Bezpečnostní pracovníci zrejme nevyvinuli žiadne úsilie, aby obetiam vôbec pomohli.

Bolsonaro

Brazílsky exprezident Bolsonaro sa vracia do vlasti, o opozíciu už nemá záujem

30.03.2023 07:03

Chcem pomáhať mojej strane ako človek so skúsenosťami, uviedol pre televíziu CNN Brasil.

vojna na Ukrajine, vojaci

ONLINE: Kde sú Leopardy? Kyjev si ich chystá na ofenzívu

30.03.2023 06:15, aktualizované: 08:59

Ukrajine pribúdajú tanky Leopard z rôznych krajín. Kyjev ich chce použiť na pripravovanú ofenzívu, ktorú chystá, keď sa zlepší počasie.

Tvorivá spoločnosť

Štatistiky blogu

Počet článkov: 203
Celková čítanosť: 376378x
Priemerná čítanosť článkov: 1854x

Autor blogu