Založ si blog

Nemôžu nás vymazať

Cenzúra — kontrola, dozor, dohľad najmä nad tlačou a inými masovokomunikačnými prostriedkami. Cenzor — ten, kto robí dozor nad obsahom, kontrolu obsahu.

Napadlo vám niekedy v minulosti, že zažijeme tak cenzurovanú dobu? Cenzúra sa prejavuje úplne všade. Sloboda slova neplatí. Ona sa garantuje na papieri, no v skutočnosti sa deje úplný opak. Všetko, čo nevyhovuje a prekáža súčasnému zdegenerovanému systému sa bez milosti odstraňuje. Odstránili profil prezidentovi, odstraňujú vo veľkom všetko pre nich nepohodlné a deje sa to všade.

Dnes platforma YouTube začala mazať kanály Tvorivej spoločnosti. Tie prinášajú informácie o skutočných klimatických zmenách. Boli odstránené výpovede očitých svedkov katastrof, ľudí, ktorí stáli tvárou v tvár a prežili nešťastie, ktoré ich postihlo. Niekomu nevyhovuje, aby sa hovorila pravda o skutočných klimatických zmenách na planéte. O tom, že ľudia po nich ostali odkázaní len sami na seba. O tom, že od vlády dostali buď minimálnu alebo žiadnu pomoc. O tom, že niektorým z nich, bola namiesto pomoci ponúknutá pôžička… Títo ľudia, ktorí ostali sami so svojim trápením, hovorili na plné ústa o tom, že pomoc ako taká neprichádza. Upozorňovali ostatných na to, aby neverili planým sľubom, pretože keď príde na lámanie chleba, nemôžeme čakať vôbec nič. Každý je v tom sám.

Najprv boli mazané španielske kanály a dnes bol vymazaný aj český. A toto cenzurovanie virtuálneho priestoru bude pokračovať. Prečo to robia? Pretože nepotrebujú, aby ľudia vedeli pravdu. Pravda otvára oči a mení názory. Ale ľudia majú právo na pravdu.

V Tvorivej spoločnosti bude samozrejmá transparentnosť a otvorená dostupnosť informácií pre všetkých. Každý Človek bude mať právo na získanie spoľahlivých informácií aj o pohybe a rozdelení verejných finančných prostriedkov. Každému Človeku budú dostupné informácie o stave uskutočnenia rozhodnutí celej spoločnosti.

Médiá budú patriť výlučne spoločnosti a budú odrážať informácie pravdivo, otvorene a čestne.

Účastníci projektu Tvorivá spoločnosť už v 180 krajinách sveta informujú o tom, čo sa deje a zároveň ponúkajú spoločnú platformu na celkovú zmenu spoločnosti na Zemi. Ďakujeme každému, kto podporuje a aktívne šíri projekt celého ľudstva.  Pretože oni sa boja sily zjednotenia.

Môžu nám vymazať mediálne kanály, no nemôžu nás zastaviť. Za nami je sila, ktorá všetko zmení. Nemôžu vymazať nás, ľudí.

H.

zdroj:creativesociety

Bolo ich tam ako múch…

07.02.2023

Mám rada poriadok. Najmä, keď si plánujem rozloženie dňa. Každé ráno si pripravím zoznam úloh, z ktorých pomaly odškrtávam. Pomáha mi to efektívne využívať čas, pretože ho je málo. Dnes ráno, pri plánovaní úloh, som si spomenula na aktuálne zemetrasenia v Turecku. Večer sa mi kvôli tomu ťažko zaspávalo. Zaspávaš a ráno sa pod troskami zrútenej budovy [...]

Čo mi prezradila umelá inteligencia

31.01.2023

Dnes ráno som sa spýtala umelej inteligencie (UI), aká je úloha novinára. Pretože mi to akosi nesedí s tým, čím nás kŕmia médiá. Áno, aj tie „nezávislé“. Zadala som otázku: „Aká je úloha žurnalistu?”A UI mi odpovedala: Úloha žurnalistu je zbierať, overovať a prinášať informácie a udalosti nestranným a presným spôsobom s cieľom informovať verejnosť. Moja [...]

Pravda sa nedá umlčať, pravda proste je…

27.01.2023

Mohla by som dnes večer sledovať video, ako sa nalíčiť na ples. Nech som kočka. Zajtra sa chystáme. No po dneskajšku nemám chuť ísť na YouTube. Čoraz viac si uvedomujem, že žijeme v ohromnom Absurdistáne, v románe Hlava XXII, kde sa dá všetko akosi zdôvodniť. Stalo sa to včera. YouTube „z ničoho nič“ vymazal množstvo kanálov Tvorivej spoločnosti z celého sveta. Bez [...]

Nord Stream

Biely dom odmieta tvrdenia, že USA sú za sabotážou plynovodu Nord Stream 2

09.02.2023 06:47

Biely dom kategoricky odmietol tvrdenia investigatívneho novinára Seymoura Hersha, podľa ktorého za sabotážou plynovodu Nord Stream stoja Spojené štáty.

vojna na Ukrajine, Británia, Ukrajina, Volodymyr Zelenskyj, Rishi Sunak

ONLINE: Zelenskyj sa stretáva s lídrami EÚ. Hlavnou témou sú zbrane

09.02.2023 06:05

Lídri by sa mali na mimoriadnom summite zhodnúť, že budú Kyjev podporovať bez ohľadu na dĺžku trvania vojny. Zelenskyj chce ďalšie zbrane.

SR Bratislava vláda 131. schôdza BAX

Slovensko sa vyhne recesii. Zadlžovanie nás však dobehne

09.02.2023 06:05

Zdražovanie sa spomalí až zastaví, platy budú rásť. Vďačíme tomu však európskym peniazom a životom na dlh, čo nebude do nekonečna.

Pellegrini, Fico, Matovič

Fico a Matovič môžu v kampani rozhadzovať, na účtoch majú milióny. Ostatným hrozí problém

09.02.2023 06:00

Aj keď voľby ešte oficiálne vyhlásené neboli, politická kampaň sa už začala.

Tvorivá spoločnosť

Štatistiky blogu

Počet článkov: 190
Celková čítanosť: 351163x
Priemerná čítanosť článkov: 1848x

Autor blogu